Obóz „Lato na Mazurach 2018“

Obóz  „Lato na Mazurach 2018“

CENA OBEJMUJE: Dojazd autokarem z Warszawy na miejsce – powrót uczestników obozu we własnym zakresie(powrót zorganizowany za dopłatą 100 zł). Zakwaterowanie i wyżywienie (trzy posiłki dziennie w formie szwedzkiego stołu), całodobową opiekę wychowawców, zajęcia programowe, wszystkie wycieczki, ubezpieczenie NNW, opiekę lekarską (w razie potrzeby pomoc pielęgniarki na miejscu, szpital i przychodnia zdrowia w Mrągowie - 10 min. jazdy samochodem).  

PŁATNOŚCI: Zaliczka w wysokości 800 płatna do 16 kwietnia, pozostała część do 20 maja 2017.

PROGRAM POBYTU: Jak zawsze stawiamy na AKTYWNOŚĆ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU – z dala od miasta, w otoczeniu lasu i jezior. Drugi raz z rzędu, prócz obowiązkowych treningów SZTUK WALKI, odbywać się będą warsztaty z IMPROWIZACJI SCENICZNEJ I DRAMY.  W tym roku również spróbujemy trafić do celu na warsztatach z ŁUCZNICTWA TRADYCYJNEGO. Mocnym elementem programu będą ROWEROWE WYCIECZKI po okolicy (każdy uczestnik zabiera rower ze sobą). Jak zwykle zrobimy „coś”, w ramach zajęć z majsterkowania „ZRÓB TO SAM”. Po raz drugi zaproponujemy uczestnikom ZESTAW SURVIVALOWYCH SPRAWNOŚCI do zdobycia. Znajdziemy też czas na gry terenowe i zespołowe (turniej w koszykówkę, siatkówkę i piłkę nożną). Wieczorami zaś „publiczne” CZYTANIE KSIĄŻEK i wspólne śpiewanie piosenek. Bliskość lasu i ukształtowanie terenu daje możliwość CODZIENNYCH SPACERÓW, a jezioro  „pod bokiem“ gwarantuje przyjemną KĄPIEL i zabawy na plaży. Na miejscu mamy do naszej dyspozycji KAJAKI, które, jeśli pogoda dopisze, często będą na wodzie… 

SPOTKANIE PRZEDOBOZOWE DLA RODZICÓW: 10 maja, godzina 17.30, ul. Radarowa 6 

 Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.  

Uwaga: Każdy uczestnik zabiera na obóz swój WŁASNY ROWER. 

Wjazdowe miejsca zbiórki: Ul. Racławicka, parking obok Klubu Sportowego Gwardia i ul. Skrajnej 10, parking przy Szkole Podstawowej nr 38)