Oferta zajęć "wirtualnych"

Oferta zajęć 

Mam przyjemność zaproponować Państwu moją nową ofertę „wirtualnych” zajęć, które prowadził będę w specjalnie do tego przygotowanym STUDIO. Zapraszam do regularnych treningów, skierowanych nie tylko do dzieci i młodzieży, ale również do dorosłych (w ofrcie jest też grupa, w której dorośli ćwiczą razem z dziećmi).


Oferta zajęć (miesiąc testowy – możliwa zmiana dni i godzin):


1. „Virtual ju-jitsu/judo” – skierowane do dzieci i młodzieży. Jest to kontynuacja moich najbardziej polularnych zajęć szkolnych, w tym przypadku dosotwanych do realiów treningu domowego. Zajęcia 2 raz/tydz., wtorek i czwartek, godz. 16.00-16.45, cena 160 zł/m.


2. „Virtual BodyCombat” - zajęcia ruchowe dla dorosłych i młodzieży z elemetnami sztuk walki, gimnastyki i tańca z muzyką w tle. Celem jest podtrzymanie (lub zbudownie :)) dobrej kondycji fizycznej. Zajęcia 1/tydz., czwartek, godz. 17.30-18.30, cena 120 zł/m.


3. „Przestrzeń się!” - autorskie zajęcia ruchowe o profilu samorozwojowym, pogłębiające świadomość włsnego ciała. Skierowane do dorosłych i młodzieży. Ruch budować będziemy w oparciu o techniki stoswane w sztukach walki, hinduskim teatrze Kathakali, tańcu współczenym i Mindfulness. Zajęcia 1/tyg., sobota, godz. 11.00-12.30, cena 140 zł/m.


4. „Piąty żywioł w akcji” - autorskie zajęcia dla najmłodszych i rodziców (rodzic i dziecko ćwiczą razem). Do treningu zapraszam dzieci w wieku przedszkolnym, aby razem ze swoimi rodzicami, opiekunami, spędzili aktywnie czas na kierunkowej zabawie, której celem jest zapewnienie wszystkim ćwiczącym, wszechstronnego ruchu. Bazą będą elementy sztuk walki, gry i zabawy zręcznościowe. Zajęcia 1/tyg., środa, godz.11.00-11.45, cena 80 zł od osoby/m.


Jak to działa: Prosze wybrać grupę dla siebie lub dziecka i sprawdzić dostępność wybranych zajęć. Po moim potwierdzeniu, proszę, o wpłatę na podane Konto: 45 1140 2004 0000 3002 3602 0050 (z tytułem właty: imię, nazwisko, nazwa zajęć). Po wszystkim, wysyłam Państwu klucz strumienia do aplikacji, w której prowadzone będą zajęcia (Zoom.us).


Uwaga: Wymagana frekwencja w grupie to 8 osób. Planowane rozpoczęcie zajęć już od 6 kwietnia.


Zapisy: biuro@yawara.pl, sms: 603294319, lub przez stronę www.yawara.pl