Biogram

1987 - treningi w kętrzyńskim klubie karate shotokan.

1988 - treningi w klubie karate kyokushin w Korszach. Prowadzenie zajęć w roli trenera.

1990 - treningi ze Stanisławem Truszkowskim, ekspertem i nauczycielem militarnych systemów walki.

1993 - studia w Warszawie. Wyższa Szkoła Teologiczno-Społeczna, Uniwersytet Warszawski (filologia klasyczna), Chrześcijańska Akademia Teologiczna (pedagogika religijna i etyka).

1996 - treningi w Centrum Aikido Aikikai pod kierunkiem Romana Hoffmnna 6 dan.

2002 - współpraca z Hanshi Janem Słopeckim 10 dan ju-jitsu.

2003 - uzyskanie stopnia mistrzowskiego 1 dan ju-jitsu, start w VI Mistrzostwach Polski Sport Jiujutsu (wice-mistrzostwo Polski), udział w zawodach Pucharu Świata Jiujutsu w Niemczech, jako reprezentant Polski, ukończenie kursu Instruktora Sportu (specjalizacja Ju-Jitsu); wybór na wiceprezesa Centralnego Okręgowego Związku Ju-jitsu.

2004 - założenie Szkoły Sztuk Walki Yawara ukierunkowanej pierwotnie na treningi z dziećmi. W trakcie kilkunastu lat działalności szkoły miała miejsce współpraca z kilkudziesięcioma przedszkolami i szkołami podstawowymi w Warszawie.

2012 - treningi w Akademii Chen Taijiquan Marka Balińskiego; uczestnictwo w warsztatach z Grandmasterem Chen Xiao Wangiem i Grandmasterem Chen Xioxingiem, a także mistrzami: Chen Ziqiangiem i Chen Bingiem.

2015 - ukończony kurs improwizacji scenicznej w warszawskiej „Szkole Impro”.

2015 - prowadzenie warsztatów „ruch-ciało-umysł” dla aktorów na bazie autorskiego programu, łączącego improwizację sceniczną, dalekowschodnie sztuki walki, metody pracy z ciałem stosowane w teatrze rosyjskim z początku XX wieku (biomechanika Wsiewołoda Meyerholda) i eksperymentalnym Teatrze Laboratorium Jerzego Grotowskiego.